No 309 Dizisi Son Bölüm Ve Gelecek Bölümde Neler Yaşanacak

No 309 dizisi, iki ailenin dedelerinden gelen mirasın tamamına sahip olmaları için mirasın şartı ise ilk evlenen torunun ise çocuk yapması dedesinin mirasını almaya hak kazanacaktır. Bu mirası ise en çok Betül istemektedir. Onur’un şans eseri yeni karşılaştığı bir sevgilisinden ise bir gecelik ilişkiden dolayı bir çocuğu olacağını öğrenir ve hem onur hem de hamile olan kız çok zor aşamalar geçirirler. Bu durumdan sonra da onur ve lalenin aileleri işin içerisine girmiş durumdalardır. Onur ve lale ilk aşamada birbirlerine aşık olmadıkları için çocuk olduğu için araların da bir evlilik sözleşmesi yaparlar.

Bu sözleşme ise Lale’nin annesinden gizli bir şekilde imzalanmış durumdadır. Lale’nin annesi duyar ise bütün işlerin akışı değişecektir. Lale ve Onur evlenirler ve bir süre sonra birbirlerine deli gibi aşık olurlar bu süreçten sonra ise de birbirlerine daha çok bağlanırlar. Ama aradaki sözleşme onların hep aralarını bozmayı başarmıştır özellikle bu sözleşmeden Onur’un eski kız arkadaşının haberi de vardır. Bu durum ise Onur ve Lale’nin düzenli ve güzel bir ilişki yaşamalarını engellemiş durumdadır.

Onur ve Lale’nin baş düşmanı olan Betül ve Onur’un eski kız arkadaşı ise hiç onları rahat bırakmaz sürekli bir fitnelik peşinde koşarlar hiç bıkmadan iki aşık ile uğraşırlar. En sonunda ise Pelinsu son noktayı koyarak ve Onur’dan yüksek bir Mevla da para alarak gider. Onur ve Lale’nin arası çok fena bir şekilde bozulur ve artık bir araya gelmeleri imkansız bir hale gelmiş durumdadır. Son bölümde ise boşanacak olan çift mahkeme tarafından boşanmalarına karar verilmeyip bir psikolog yardımı almaları için yönlendirir. Psikolog ise iki aşığı baş başa bir tatil için daha önce güzel bir tatil yaptıkları tatil yerine gönderir. Onur ve Lale ilk aşamada gitmek istemese de mecbur durumda kalırlar. Onur ve lale birlikte tatil de güzel vakit geçirirler ve aralarındaki buzlar erimeye başlamış durumdadır bu akşam ki bölümde ise çiftin yeni bir sayfa açacağı izlenimi verilmiştir.

Author: admin

Share This Post On