Diş Modelleri Ne İş Yapar ?

Pek çok çalışma alanı olan modelliğin, bir alanı da diş modelliğidir. Diş modellerinin çalışma alanları genel de diş macunu ve diş fırçası reklamlarıdır. Diş modelliğine başlayabilmek için önemli olan şey dişlerinizin düzgün ve beyaz olmasıdır. Dudak düzgünlüğü de aranan bir kriterdir çünkü ağız bir bütündür ve reklamda dikkat çekecek olan yer dudak ve dişlerdir. Aynı zamanda diş modelliğinde yüz esas alındığı için modelin yüzünün de pürüzsüz olması gerekir bu yüzden bir diş modeli cilt güzelliğine de dikkat etmelidir.

Diş modelleri, smilepiercingtanıtımlarında da görev alır. Gülümsemenizi güzelleştirecek her ürünün reklam panolarını süsleyen kişiler diş modelliğini uzun süre boyunca yapabilirler. Diş modellerini ruj reklamlarında da görmek mümkündür. Bir rujun güzel görünmesinde dudaklar kadar dişlerde önemlidir. Bir diş modelinin sigara ve alkol gibi alışkanlıklarının olmaması gerekir çünkü bu ürünler dişleri sarartacak türdedir. Yine aynı şekilde kahve ve çay gibi ürünler de çok tüketilmemelidir. Dişin beyazlığı korunması gereken en önemli şeydir.

Diş modelliğine başlayabilmek için yine yapmanız gereken şey bir cast ajansına başvurmaktır. Bir cast ajansına başvuru yaparken bu ajansın güvenilirliğinden emin olmalısınız. Kişisel bilgilerinizi herkesle paylaşmamalısınız. Bir cast ajansının güvenilirliği ve tercih ediliyor olması sizin iş bulmanızı kolaylaştıracaktır çünkü firmalar da güvenilir cast ajansıyla iş yapmak ister. Bu yüzden sizin de tercihiniz, firmaların tercih edip model ve oyuncu seçtiği cast ajansları olmalıdır.

Diş modelliğinde önemli olan dudaklar ve dişler olsa da, yüz güzelliği de aranan bir kriterdir.  Yüzlerce kişi diş modelliği yapabilmek için cast ajanslarına başvurur ve bu başvurular sonucunda diş ve dudakları güzel olan kişiler seçildikten sonra firma bir eleme yapar. Bu eleme de yüz güzelliği ön plana çıkar çünkü zaten diş seçimi yapılmıştır. Sıradaki seçim yüz güzelliği üzerinden ve kişinin reklama uyumu üzerinden yapılacaktır. Diş macunu reklamlarında gördüğümüz kişilerin gülümsemeleri, dişleri ve dudakları mükemmel bir uyum içerisindedir. Bu uyum izleyicinin dikkatini çekmek için yeterlidir.

 

Author: admin

Share This Post On