Dizi, sinema ve reklam projeleri için bebek oyuncu aranıyor!

Dizi, sinema ve reklam projeleri için bebek oyuncu aranıyor!

En iyi bebek ajanslarından bir tanesi olarak bugüne kadar sektöre pek çok isim kazandırdık. Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin çocuk oyuncularını seçen ve aynı zamanda uzunca dönemdir birçok önemli yapımın oyuncu kadrosuna isimler kazandıran firmamız, bu alanda yapmış olduğu devasa çalışmalar ile beraber marka değerini giderek korumaktadır. Alanında lider olan firmamızın bir parçası olmak ve doğrudan ajanslarımıza kaydınızı gerçekleştirmek ister misiniz?

Bu noktada bebek ajansları bünyesinde yer alan bir isim olmanızı sağlamak ve aynı zamanda Türkiye’de en çok tercih edilen ajansın bünyesine dahil olabilmek açısından hemen bizimle iletişime geçin. Her yaş oyuncu grubunu kadrosuna dahil eden ve daha sonrasında ise projelerde yer alma şansları tanıyan ajansımız, emin adımlarla kendisini daha üst seviyeler de tutmakta ve böylelikle ajansın kadrolu oyuncusu olabilmenize yardımcı olmaktadır. En iyi bebek ajansları olarak siz değerli velilerden gelecek tüm başvuruları titizlikle inceliyoruz.

Bebeğinizi küçük yaştan TV sektörüne kazandırın!

Bebek ajansları olarak her daim küçük yaştan sektöre girişler yapabilmeniz ve aynı zamanda çocuğunuzun para kazanabileceği ve keyifli bir meslek grubunu elde etmesi konusunda emin adımlar atmaktayız. Alanında ise pek çok kişi tarafından tercih edilen firmamız, sağlanan bu olanaklar ile beraber kendisini daima daha üst seviyeler de tutmaktadır. Doğrudan tercihinizi bizlere iletmek ve ajansımıza kayıtları gerçekleştirmek adına hemen bir başvuru ortamı oluşturmaktan geri kalmayın.

Türkiye standartlarında ise önemli bebek ve çocuk oyuncuları kendi bünyesinde barındıran firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber en iyi bebek ajansları konumunda ise liderdir! Bu noktada sizlere istihdam sağlamak ve aynı zamanda çocuğunuzu sektör de kalıcı bir isim haline getirebilmek açısından çalışıyor, böylelikle pek çok projenin yıldızı olabileceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Bebek ajansları olarak kayıtlarda herhangi bir ücret talep etmediğimiz gibi, Türkiye’nin çeşitli noktalarında çekilen projelere ise doğrudan dahil olmanızı sağlamaktayız.

Author: admin

Share This Post On