Model alımlarımız sürüyor!

Model alımlarımız sürüyor!

Sektöre yeni yüzler kazandırmak ve bu sayede çeşitli markalar üzerinden mankenlik yapmanıza elverişli ortamlar yaratan firmamız, alanında ise birçok marka tarafından tercih edilmektedir. 20 yılı aşkın süredir sektörde yer alan firmamız, bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber kitlelerin “ortak tercihi” konumunda yer alıyor. Siz de hemen model olabilmek ve model cast ajans bünyesinde yer alan bir isim haline dönüşebilmek açısından tercihlerinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin.

Birçok oyuncu ve model adayına istihdam ortamları yaratan firmamız, yapılan bu çalışmalar neticesinde ise en kapsamlı firma olarak gösterilmektedir. Model ajans başvuru formlarını tamamen dikkatle inceliyor, yüzüne veya fiziğine güvenen tüm bay & bayan adayların projelerde yer almasına olanak tanıyoruz. Çıtamızı bu noktada daha üst seviyelere taşımak ve aynı zamanda projelerde yer alabilmek açısından hemen model cast ajans kadrosuna dahil olma imkanlarına ulaşın. Birçok kişi tarafından taktir edilen firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber lider konuma ulaşmıştır.

Ajansımıza bir tıkla başvuru yapın!

Model ajans başvuru kısmından ajansımıza kaydolmak ve kendinizi ispatlamak istiyorsanız hemen bizimle kontak kurabilirsiniz. Kalifiye isimler kazandırmak ve daha sonrasında ise Türkiye’nin en çok tercih edilen modellerini piyasaya sürmek bizim işimiz! Tek yapmanız gereken şey ise doğrudan başvuru formlarını tarafımıza ulaştırmak, daha sonrasında ise Türkiye’nin 10 farklı ilinde yer alan şubelerimizden herhangi birisine gidip, kadromuza dahil olmanız yeterli olacaktır!

Sizlere ilk günden itibaren iş olanakları sunma konusunda çalışıyor, bu sayede ise Türkiye’nin en çok tercih edilen firması konumunda yer alıyoruz. Tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve kaliteli bir ortam zemini üzerinden yeni mesleklerin keyfini sürmek istiyorsanız bizimle kontak kurabilirsiniz. Kerem Bursin, Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Berk Atan, Berk Oktay gibi birçok modeli piyasaya sürmüş olan firmamız, sizlere de model cast ajans kadrosunda yer alma imkanları vermektedir.

Author: admin

Share This Post On