İzmir ajansımıza kaydolmak ister misiniz?

İzmir ajansımıza kaydolmak ister misiniz?

İzmir ajanslar olarak bölgede ki güzel hanımefendilere ve yakışıklı beylere öncelik tanımayı ihmal etmiyor, onlara modelliğin yanı sıra, oyunculuk yapma fırsatları da sunuyoruz. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar ile beraber artık 10 farklı ilde yer alan şubelerimize doğrudan katılımınızı gerçekleştirmek söz konusu! Her geçen gün çıtasını daha üst pozisyonlar da tutan firmamız, böylelikle marka değerini elden bırakmadığı gibi, üstün bir firma konumunda yer almakta ve siz değerli oyuncu & model adaylarına şans tanımaktadır.

Siz de İzmirdeki ajanslara direkt olarak katılım gerçekleştirebilmek adına hemen başvuru formunu indirebilir, uygun bir şekilde doldurduktan sonra ise mail aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz. Bu sayede başvurular gerçekleşecek, ajansımızın kadrolu ismi olma fırsatlarına dahil olacaksınız. İzmir ve diğer illerde çekilecek olan dizi, film, reklam projelerinin yanı sıra modellik yapma imkanları da tanıyan ajansımız, henüz bölgede yeni bir ajans olmasına rağmen İzmir ajanslar alanında “en iyi ajans” konumunda yer almayı başarmıştır.

Kendine güvenen tüm adayları kabul ediyoruz!

İzmirdeki ajanslar olarak siz değerli oyuncu ve model adaylarından gelen başvuruları tüm dikkatle takip ediyor, daha sonrasında ise bir istihdam ortamı yaratmaktan geri kalmıyoruz. Öncü hizmetlerimiz ile beraber Türkiye’nin en çok rağbet gören firması konumunda yer almaktayız. Bu alanda yapılan çalışmaların tamamını doğrudan ele alma fırsatları tanıdığımız gibi, kıstasımızı hep ileri seviyeler de tutmayı amaçlamaktayız.

Bu sayede ajansımıza yapılan başvurular çok daha basit ve kolay bir hal almaktadır. Oyuncu adaylarının büyük bir bölümü, İzmir ajanslar konumunda donanımlı bir firma bulamamaktan yakınmaktadır. Sizlere bu alanda sunacağımız devasa hizmetler ve donanımlı casting çalışanlarımız ile beraber tipolojik özelliklerinize en uygun olan projelerde kendinizi gösterme imkanları tanımaktayız. Bir tıkla kayıtları gerçekleştirmek ve İzmirdeki ajanslar bünyesinde yer almak istiyorsanız hemen bizimle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Doğrudan katılım için en doğru adres olarak sizleri bekliyoruz.

Author: admin

Share This Post On