Hayati Ve Diğerleri Dizisi Oyuncu Alımları

Hayati ve Diğerleri dizisi kadrosunda bulunacak ve set ortamlarında kaliteli oyuncular ile bir arada olabilecek yeni yüzlerini aramaktadır.

Özer Kızıltan yönetmenliğini üstendiği ve oyuncularının Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Bülent Çolak, Engin İbrahim Selim, Aybige Esin Tulumer Ecem Karavus, Özlem Çakar, Feri Baycu gibi başarılı ve eğitimli oyunculardan oluşması dizinin de kısa süre içerisinde başarıyı elde etmesine sebep olmuştur.

Hayati karakterinin idealist bir komiser olması ile çalıştığı karakolun başarı sağlaması ile yanında çalışacak olan polislerinde farklı karakterlerde olması ve yıllar sonra imkansız aşk ile karşı karşıya geldiğini anlatan eğlenceli dizi ile seyirci izlerken keyifli zaman geçirmektedir.

Komedi dizilerinin setleri de en az diziler kadar eğlenceli ve keyifli geçmesi ile oyuncular işlerini yaparken de eğlenceli zamanlar geçirmektedir. Hem kadro olarak sağlam bir ekip hem de dizi konusu olarak güçlü bir senaryoya sahip olan bu dizide yer almak istiyorsanız Hayati ve Diğerleri Dizisi Oyuncu alımlarına başvurarak oyunculuk alanından ki adımınızı atmış olursunuz. Sağlam kadro ve başarılı oyuncular ile aynı sette bulunma oyuncu adayları için kaçınılmaz bir fırsat olmaktadır.

Genişi ekibi ile her alanda oyuncu ihtiyacı olan Hayati ve Diğerleri dizisine yan oyuncu, oyuncu, figüran olarak çeşitli karakterlerde oyuncu alımı yapılmaya devam etmektedir. Bu fırsatı kaçırmadan bir an önce Hayati ve Diğerleri dizi oyunculuğunu araştırarak cast ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hayati ve Diğerleri dizi oyunculuğuna yaptığınız başvuru formunuz cast direktörleri tarafından kısa süre içerisinde incelenmeye ve değerlendirmeye alınarak olumlu sonuç olması ile tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Cast ajans direktörlerimizin oyunculuk alanında yeterli tecrübe ve eğitimleri alması ile oyundu adaylarını yetenekleri ve oyuncu adayının seçeceği alana doğru yönlendirerek daha hızlı ilerlemesine yardımcı olmaktadır.

Kanal D ekranlarının en çok sevilen dizilerinde biri olan Hayati ve Diğerleri dizisi reyting olarak yükselişe geçtiği için yeni oyuncu ve yeni karakter ihtiyacı doğmaktadır. Her yaştan oyuncu talebinin olması ile cast ajansımız oyuncu kitlesini geniş tutmaktadır.

Author: admin

Share This Post On