Reklam ajansları başvuruları açıldı!

Reklam ajansları başvuruları açıldı!

Reklam ajansları başvurusu yapmak isteyen adaylara kapsamlı bir hizmet akışı sağlayan ve her geçen gün daha fazla öne çıkma olanakları tanıyan ajansımız, bu alanda yapmış olduğu devasa hizmetlerle beraber siz değerli kullanıcıların ortak tercihi konumunda yer alıyor. Reklam projelerinde oyuncu olarak yer almak isteyen ve çeşitli projelerin aranan yıldızı olabilmek artık çok kolay! Hemen siz de tercihlerinizi bizlerden yana kullanabilir, bu sayede ajansımız bünyesinde kadrolu oyuncu olarak yer alabilirsiniz.

Ayrıca Türkiyedeki en iyi reklam ajanslarından bir tanesi olarak sizleri öne çıkartan ajansımız, yaptığı çalışmalar ile beraber bu standartları hep bir adım ileri taşımaktadır. En öncü hizmetlerin tamamını tarafınıza ulaştırmak ve kaliteli bir ortam yaratmak açısından kadromuzu güçlendiriyor, bu sayede sizlerin öne çıkacağı bir ortam oluşturmaktan da geri kalmıyoruz. Reklam ajansları başvurusu için hemen siz de başvuru formlarını tarafımıza iletin, bu sayede ajansımızın kadrolu oyuncusu olarak çeşitli reklam projelerinde yer alma fırsatlarına sahip olun!

Reklamlarda yer alın ve paralar kazanın!

Türkiyedeki en iyi reklam ajanslarından bir tanesi olarak bu yıl onlarca farklı oyuncumuzu çeşitli projelere kazandırdık! Yeni yüzlere şans tanımak ve reklamlarda boy gösterebileceği ortamlar yaratma konusunda çalışan ajansımız, her anlamda ise hit hizmetlerin tamamını doğrudan ele alma şansları vermektedir. Sunulan bu hizmetler ile beraber alanının lideri konumunda yer alan çeşitli projelerde boy gösterme şansı da söz konusu olabilmektedir.

Siz de hemen reklam ajansları başvurusu için ajansımızda yer alan başvuru formlarını indirmeyi ihmal etmeyin ve doğrudan kayıtlarınızı tamamlayın. Türkiye’nin en iyi ajanslarından bir tanesi olan firmamız, bugüne kadar yüzlerce oyuncusunu dizi, sinema, reklam ve modellik sektörüne sunmayı başarmıştır. İş istihdamları oluşturmak ve yeni meslekler edinmenize yardımcı olabilmek adına buradayız! Kayıt için Türkiyedeki en iyi reklam ajanslarına formları iletebilir, kadrolu oyuncumuz olabilirsiniz.

Author: admin

Share This Post On