Mankenlik eğitimi veren ilk ve tek ajansız!

Mankenlik eğitimi veren ilk ve tek ajansız!

Bugüne kadar sektöre sıfırdan birçok manken ve model kazandırmayı başarmış olan ajansımız, sizlere kendi bünyesi üzerinden eğitimler sunuyor ve daha sonrasında projelere dahil ediyor. bugüne kadar önemli markalara model sunumları yapan firmamız, 2017 yılı itibariyle Zara, H&M, Koton, Victoria Secret gibi önemli projelerde yer almanız adına kendi kadrosundan model sunumlarını gerçekleştirmektedir.

Sektöre yeni isimler kazandırmak ve projelerin yıldızı olmanıza imkan vermek adına kendisini geliştiren ajansımıza doğrudan katılımınızı sağlamak ister misiniz? hemen siz de ajansımıza kaydolabilir, bu sayede kendinizi mankenlik ajansları başvuru erkek bölümünden sınama olanaklarına sahip olabilirsiniz. Her sezon hem erkek, hem de bayan modellere iş olanakları sunmak ve aynı zamanda sektörün tanınan ismi haline dönüştürebilmek adına emin adımlar atmaktayız. Böylesi bir çalışma ile beraber Kadıköy mankenlik ajansları klasmanında lider olan firmamızın bir parçası olma şansları da fazlası ile söz konusu oluyor.

Kadıköy’ün ilk ve tek mankenlik ajansı!

Kadıköy mankenlik ajansları klasmanında ilk ve tek olan firmamız, daha sonrasında bazı rakiplerin açılmasına neden olsa da, hala sektörün en çok tercih edilen firması olarak görülmektedir. 10 farklı ilde yer alan şubelerimiz ile beraber sizlere tanınan bir oyuncu adayı olma ve aynı zamanda piyasada kendinizi ispatlama seçenekleri sunmayı ihmal etmemekteyiz. Türkiye standartlarında önemli bir yere sahip olan firmamız, mankenlik ajansları başvuru erkek bölümünden ise sizlerden gelen talepleri ele almaktadır.

Popüler hizmetlerimiz ile çok daha fazla öne çıkmanızı sağlıyor, aynı zamanda ise Türkiye’de tanınan bir oyuncu adayı olmanıza imkan veriyoruz. Siz de hemen Kadıköy mankenlik ajansları bölümünden ajansımız ile kontak kurabilir, daha sonra ki süreç içinse kadromuzun önemli isimleri alanında yer alabilirsiniz. Sadece sektöre model değil, aynı zamanda oyuncu kazandıran firmamız, yapmış olduğu çalışmalar sayesinde de mankenlik ajansları başvuru erkek bölümünde yer alan tüm isimleri TV alanına sunuyor!

Author: admin

Share This Post On