İzmir’de yeni ofisimize davetlisiniz!

Ajanslar İzmir olarak sizler için yeni şubemizi açtık! Artık İzmir’de yer alan dizi, reklam, sinema ve modellik projelerine de ağırlık veren ajansımız, bu muhitte yer alan yeni yüzlere meslek şansı sunuyor! kayıtlarınızı doğrudan yaptırmak ve aynı zamanda çeşitli projelerde kendinizi göstermek ister misiniz? sektörün öncüsü konumunda yer alan ajansımız, İstanbul ve Ankara’da yaptığı çalışmalar ile beraber üçüncü durağı olarak İzmir’i belirledi!

Sizleri profesyonel stüdyolarımızda ağırlıyor, fotoğraflarınızı çekiyor ve daha sonra sunumlarınızı gerçekleştiriyoruz. En çok oyuncu çıkaran ajanslar olarak İstanbul ve Ankara’da çeşitli çalışmaların başını çekmeyi bildik! Sizleri yönlendirmek ve eşsiz bir ortam yaratmak açısından kalitesinden ödün vermeyen ajansımız, her geçen gün ivmeyi biraz daha yukarı aşamalara çekmekten de geri kalmamaktadır! kaydınızı hemen yaptırabilir, bu sayede ajanslar İzmir olarak bizlerle çalışabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Amacımız sektöre yeni yüzler kazandırmak!

Her daim en çok oyuncu çıkaran ajanslar olarak bilindik! Bu nedenle daima profesyonel algısını elden bırakmayan ve sizleri projeler ile buluşturan ajansımız, günümüz standartlarında ise lider konumuyla beraber eşsiz bir ortam zemini hazırlamaktadır! Böylelikle Türkiye’nin en iyi ajanslarından bir tanesinin altında yer almak ve bizlerle çalışabilmek fazlasıyla söz konusu! Hemen kayıtlarınızı tamamlayarak siz de ajansımızın bir parçası olabilir, bu sayede çeşitli projelerde kendinizi gösterme olanaklarına da doğrudan erişebilirsiniz.

Günümüz standartlarında lider olan ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından ön plana çıkan ajansımızı denemekten geri kalmayın. Ajanslar İzmir olarak yaptığımız muhteşem çalışmalar ile göz dolduruyor, bu sayede sizleri hep bir adım öne çıkartmaktan da geri kalmıyoruz! Artık çeşitli projelerde yer almak ve aynı zamanda kendinizi ispatlamak mümkün olabilecek! Yeni bir meslek grubu, yeni bir iş hayatı ve yeni kazançlar elde edebilmenize yardımcı olmak açısından kurulmuş ajansımız, güler yüzlü hizmeti ve sektöre fazlasıyla hakim olmasından kaynaklı en çok oyuncu çıkaran ajanslar konumunda yer almaktadır.

Author: admin

Share This Post On