İzmir güzeli ajansımıza kaydolun!

İzmir güzeli ajansımıza kaydolun!

Ajans izmir güzeli olarak bölge de yeni modeller keşfetmeye çalışan firmamız, aynı zamanda model adaylarına reklam, sinema ve dizi projelerinde de yer alma olanakları vermektedir. Bu yıl Vatanım Sensin, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Cesur Yürek, Cesur ve Güzel gibi projelere oyuncular sunan firmamız, kadrosunda yer alan isimleri doğru projelerle buluşturmayı amaçlamakta ve çıtasını her geçen gün daha ileri seviyelere çekmekten de geri kalmamaktadır. bu tip bir çalışma ile beraber yeni starlar keşfetmek ve İzmir bölgesinde oyuncu istihdamı sağlamayı amaçlıyoruz.

Ajans İzmir başvuru üzerinden firmamız çalışanları ile iletişime geçebilir, siz de casting kadromuzda yer alabilirsiniz. İzmir bölgesinde yer alan güzel ve yakışıklı kişileri kendi kadrosuna dahil etmeyi amaçlayan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber alanının önde gelen firması konumunda yer almaktadır. Kıstasımızı daha ileri seviyeler de tutabilmek ve aynı zamanda istihdam ortamlarını doğrudan sağlamak bakımından çalışmaktayız. Zira ajans İzmir güzeli olarak bölgenin en çok oyuncu temin eden firmasıyız!

20 yıllık sektör tecrübesi!

İzmir’de yer alan şubemiz, 20 yılı aşkın süredir bölgenin en çok tercih edilen firması konumunda yer alıyor. Bu sayede ajans İzmir başvuru üzerinden hemen departmanlarımız ile kontak kurabilir, doğrudan kadromuzun oyuncusu olma fırsatlarına da erişebilirsiniz. Bu alanda yapılmış olan çalışmalar ile beraber giderek kendisini öne çıkartan ve kalite standartlarını elden bırakmayan firmamız, kadrosunda yer alan pek çok oyuncu ve model adayına çeşitli projelerde yer alabilme olanakları tanımıştır.

Böylesi bir çalışma ile beraber ajans İzmir güzeli firmamızın siz de kadrosuna dahil olabileceksiniz. Sizlerin profesyonel ortamlarda fotoğraflarını çekecek, CV lerini oluşturacak ve projelerde yer alma olanakları vereceğiz. Bu tip bir çalışma ile beraber öne çıkan oyuncu ve model adayları, her yıl farklı projelerde kendilerini gösterme olanaklarına erişebilmektedir. Biz de ajans İzmir başvuru üzerinden siz değerli üyelerimizin tamamını memnun edebilmek açısından çalışıyoruz.

Author: admin

Share This Post On