Film ve Dizilerde Görev Almak

Bir çok kişinin hayali ünlü bir oyuncu olmaktır. Bu hayali üreten şey ise, dizi ve filmlerdeki başarılı oyuncular ve hayat tarzlarıdır. Ünlü ve zengin oldukları için, hemen istedikleri her şeyi yapabilmeleri ve güzel yalılarda oturmaları insanların hep imrendiği şeyler olmuştur. Eğer siz de başarılı bir oyuncu olmak ve hayat tarzlarınızı değiştirmek istiyorsanız, dizi film ajansı başvuru yapmalısınız. Dizi film ajansları sizlerin başarılı bir oyuncu olmasında büyük bir rol oynarlar. Dizi film ajansları sayesinde bir çok ünlü oyuncu bulundukları yere gelmiştir. Her oyuncu başlangıçta küçük roller alır yani figüran olurlar.

 

Kimileri kamera karşısında 10 saniye dururken, kimileri rolü bitince film ekibine veda eden olmuştur. Dizi ve filmlerde uzun soluklu görev almak için, başarılı bir oyunculuk kariyerinizin olması gerekir. Bunu başlatmak içinde, küçük bir adım atmalı ve dizi film kayıtları başlar, başlamaz kayıt yaptırmanız gereklidir. Dizi film ajansı başvuru yapacağınız ajans, size güven vermelidir. Bu konuda çok dikkatli davranmalısınız. Kurumsallaşmamış kişilerden uzak durmalısınız, çünkü bu kişiler sizleri ünlü bir oyuncu yapacağını ( yani sizin hayallerinizi ) söyleyerek sizleri kandırmaya ve kullanmaya çalışabilir. İş birliği yapacağınız ajans, daha önce bünyesinden pek çok ünlü oyuncu çıkartmış ve bu konuda iddalı olmalıdır. Seçimlerini yapmadan önce ajansları iyice araştırmalı ve size en çok güven veren ajansı seçmelisiniz. Çünkü bu sizin geleceğiniz olacaktır. Bilinen, adını duyurmuş ve güvenilir ajanslarla birlikte çalışmanız, ünlü bir oyuncu olma ve filmlerde rol alma ihtimalinizi arttırır. Çünkü film ekipleri sürekli çalıştıkları ajanslara ilk önce giderler.

 

 

Yeni aradıkları yüzü sürekli çalıştıkları ajansta bulamazlar ise, diğer ajanslarla iletişim kurmaya devam ederler. Sizin ilk görüşme sağlayacakları ajansta bulunmanız, oyuncu kadrosuna direk dahil edilmenizi sağlar. Dizi film kayıtları için, başarılı bulduğunuz bir ajansa giderek, küçük bir ücret dahilinde kayıt oluşturabilirsiniz. Kayıt oluşturma esnasında sizlere psikolojik basit sorular sorularak, karakteriniz çözülmeye çalışılır. Bu durumda sizlerin hangi filmlere uygun hangi filmlere uygun olmadığınız ortaya çıkacaktır. Örneğin, sert bir yapıya sahipseniz, herhangi bir komedi filminde kolay kolay bulunamazsınız. Bulunsanız dahi, karakteriniz rolü kabul etmediği için, başarıya ulaşamazsınız. Ancak bir aksiyon ve ya gerilim filminde, karakterinizin uyum sağlamasıyla birlikte başarıya ulaşabilirsiniz.

Author: admin

Share This Post On