Cast Ajanslarında Gezici Ekip

En yoğun sektörden bir tanesi olan ve günümüzde git gide büyümekte olan ve gençlerimizi hayallerine kavuşmasını amaç edinen ve gençlerimize iyi bir gelecek sunabilen hiç durmadan bu yolda profesyonel ekibiyle ilerleyen bir kuruluştur. Cast ajansları firma ve oyuncu adaylar arasında bir köprü niteliği kuran kuruluştur. Cast ajansları, sadece oyuncu adaylarına ve firmalara fayda sağlamakla kalmayıp oyuncu adaylar için iyi bir gelecek hazırlamakta olup firmalar içinde zaman yönünden avantaj sağlayıp ve tecrübeli eleman kazanmalarına yardımcı olmaktadır.

Cast ajans ekibi gayet başarılı ve profesyonel bir ekip statüsünü oluşturmaktadır. Firmalar her ekip için mutlaka cast ajansları ile çalışırlar. Her firma mutlaka bu kuruluşa ihtiyaç duymaktadır. Cast ajansları firmalara katalog yüzü modelleri, dizi oyunculuğu, film oyunculuğu, tiyatro oyunculuğu, modellik, reklam oyunculuğu gibi her alanda görev yapacak olan adayları seçme işlemini gerçekleştirir. Cast ajansları her yaş grubundaki yetenekli oyuncu adaylarına farklı alanlardan ulaşarak ve ya ulaşmasını sağlayarak onları kendi havuzunda toplar. Kendi seçtikleri adayları yaş, cinsiyet, yetenek gibi kategorileri dikkate alarak oyuncu adaylarını gruplandırır. Sonra ise cast ajansları oluşturmuş olduğu kadrosunu yapım şirketlerine ve ilgili firmalara sunar aday için bizzat kendisi görüşme yapar. Cast ajansları firmalar veya yapım şirketleri tarafından seçilen adayları yönlendirmeden önce firmasında bilgilendirir ve süreç hakkında bilgi verir.

Cast ajansları firmalar ile oynatılacak kategori üzerinden bütçe hesaplama işlemini yapar ve cast ajansları oyuncu adına firma ile anlaşma imzalar. Cast ajanslarına başvuru ise artık web üzerinden de yapılmaktadır. Cast ajanslarının yayınlamış olduğu başvuru formunu doldurup başvuru formu ile birkaç tane güncel ve profesyonel çekilmiş fotoğraf eklemeniz sizin firmalar tarafından seçilmenizi sağlayacaktır. Başvuru formunuza eklemiş olduğunuz fotoğraflarınız cast ajans firmasının sayfasında yayınlanacaktır. Buradan ise size firmalar kolayca ulaşabileceklerdir. Cast ajanslarına artık gezici ekip şansı ile de kayıt olabilme imkânınız yoktur. Cast ajansları gezici ekibi oyuncu adaylarının ayaklarına kadar gitmezler. Cast ajansları gezici ekibi ile birçok ile gelen firmalara kesinlikle güvenmeyiniz.

Author: admin

Share This Post On