Blendax reklamlarına manken arıyoruz!

Blendax reklamlarına manken arıyoruz!

Blendax firması, kendi reklam filmlerinde yer alacak ve aynı zamanda fotoğraf çekimlerinin ana yüzü olacak manken arayışlarını sürdürüyor! ajans manken olarak geçtiğimiz senelerde birçok şampuan markasına oyuncu model sunumları gerçekleştiren firmamız, sizlerin önünü açabilme hususunda ise önde gelen çalışmaların tamamını ele alma şansları sağlamaktadır. Bu sayede tamamen öne çıkan ve daha fazla kişi tarafından taktir toplayan firmamızın bir parçası olabilirsiniz.

Türkiye’de önem kazanmış olan firmamız, mankenlik ajanslarına başvuru yapan tüm model adaylarına çeşitli projelerde yer alma fırsatları tanımak adına buradadır! Üstün projelerde kendinizi göstermeniz ve aynı zamanda öne çıkan bir oyuncu / model adayı olabilmeniz bakımından sizin fiziksel ve tipolojik özelliklerinize uygun rolleri belirlemekten geri kalmıyoruz. Bu üstün çalışma şartlarıyla beraber, artık kendinizi önde gelen projelerde deneyecek ve ajans manken kadrosunda yer alan bir isim olmanıza da fırsat tanıyacağız.

Türkiye’nin en önemli ajansı!

Mankenlik ajanslarına başvuru yapan tüm adaylara istihdam sağlamayı hedefleyen firmamız, yapılan bu çalışmalar neticesinde ise giderek daha üst alanlara çıkmayı başarmıştır. Alanında önemli bir yer edinen ve pek çok adayın projelerde yer almasına fırsat sunan firmamız, sizlere dünyaca ünlü markaların yüzü olma şanslarını vermektedir. bu tip çalışmalar ile beraber birçok oyuncu ve model adayı tarafından tercih edilen firmamızın bir parçası olmanıza imkan tanıyoruz.

Doğrudan tercihinizi bizlerden yana kullanmak ve önem arz eden projelerde boy gösterebilmeniz bakımından ajans manken olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bir tıkla projelerde kendinizi gösterebilir, bu sayede birçok projenin ana yüzü olabileceğiniz imkanları doğrudan ele alabilirsiniz. Türkiye’de star adayları yetiştirebilmek ve aynı zamanda öne çıkan bir aday olmanızı sağlamak bakımından çalışan firmamıza doğrudan katılımlar yapabilmeniz hususunda ise önde gelen bir hizmet anlayışını sunma noktasında yardımcı olmaktayız. Siz de bir tıkla mankenlik ajanslarına başvuru konusunda firmamız ile iletişime geçmekten geri kalmayın.

Author: admin

Share This Post On