Oyunculuğa başvurunuzu yapın!

Oyunculuğa başvuru yapmak isteyen birçok aday, doğrudan tercihlerini bizlere yöneltmekte ve bu hizmet olanaklarından faydalanabileceğiniz ortamlar yaratmaktadır. Ajansımız, alternatif departmanlardan oluşan ve kitleler tarafından oldukça sevilen bir firma konumunda yer almaktadır. Sizleri bu noktada desteklemek ve çeşitli projelerde boy gösterebileceğiniz ortamlar yaratabilmek adına buradayız!

Dizi ajans başvuru adı altında sağlanan hizmetler her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi olarak görülüyor. Birçok isim, dizi projelerinde yer almak ve Türkiye’de tanınan bir oyuncu olabileceğiniz ortamlar yaratma konusunda ise çalışmalarını sürdürmektedir. Sağlanan bu muhteşem hizmetler ile beraber sizleri her daim destekliyor, bu sayede kaliteli çalışmaların tamamından faydalanabileceğiniz bir ortam yaratmaktan da geri kalmıyoruz. Hemen siz de oyunculuğa başvuru için bizi tercih edebilir, tüm bu hizmetlerden faydalanma olanaklarına da doğrudan erişebilirsiniz.

Projelere nasıl sunuluyorum?

Ajansımıza başvuru yapan oyuncu adayları, CV ve resimleri tarafımıza ilettikten sonra ön kayıt işlemini tamamlamış oluyorlar. Daha sonrasında ise bir kayıt ortamını sağlamak ve alanında birçok kişi tarafından önemsenen bir ortam zemini yaratabilmek açısından sizleri ajansımıza davet ediyor, fotoğraflarınızı çekiyor ve daha kaliteli bir sunum dosyasına sahip olmanızı sağlıyoruz. Ajansımızın bünyesinde yer alan birçok oyuncu, 2016 2017 yılı itibariyle onlarca farklı dizi de boy göstermektedir. Dizi ajans başvurularını hemen siz de tamamlayın!

Artık çeşitli projelerde oyuncu olarak yer almak ve aynı zamanda oyunculuğa başvuru gerçekleştirmek oldukça kolay! Tercihinizi bizlerden yana kullanarak kayıt işlemlerini tamamlayabilir, bu sayede ise birçok projenin aranan yüzü olma şanslarına da erişebilirsiniz. Alanında lider, her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi olan firmamız, sunmuş olduğu bu muhteşem hizmetlerin tamamını ise oyuncu kaydı yaparken ücretsiz olarak sağlamaktadır. Dizi ajans başvurusu için hemen siz de CV ve başvuru formlarını mail adresimize ulaştırmayı ihmal etmeyin.

Author: admin

Share This Post On