Mankenlik ajansımıza kaslı erkekler arıyoruz!

Mankenlik ajansımıza kaslı erkekler arıyoruz!

Erkek mankenlik ajansı başvurularını gerçekleştiren tüm adayları gözden geçiren ve casting direktörleri üzerinden projelere sunan firmamız, bu sayede sektöre 2017 yılı itibariyle 15 farklı model kazandırmıştır. Bu modeller, şu sıra Türkiye’de ve Dünya’da önem kazanan pek çok projede kendilerini gösterme şanslarına sahip olmuştur. Alanında lider bir konum elde eden ve aynı zamanda projelerde yer alabilme fırsatları tanıyan ajansımız, yapmış olduğu çalışmalar sayesinde de kıstasını daha üst alanlara taşıyabiliyor.

Önde gelen bir model veya oyuncu adayı olabilme fırsatları firmamızın kapısından geçiyor. Hemen siz de reklam ajansı başvuru İstanbul formunu indirin, uygun bir şekilde doldurun, birkaç farklı fotoğraf ile beraber mail adreslerimize transfer edin. Bu yıl çekilecek olan bazı şampuan reklamları, banka reklamları, operatör reklamları için oyuncu arayan firmamız; doğrudan oyuncu kadrosunu kurma hususunda çalışmaları ile beraber sektörün en çok tanınan firması olarak yer almaktadır. ajansımıza erkek mankenlik ajansı başvuru yapan adayları da reklam filmlerine yönlendiriyoruz!

Cristiano Ronaldo ile Türk Telekom Reklamında oynayacak oyuncu arıyoruz!

Türk Telekom, geçtiğimiz dönem Dünya’nın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Cristiano Ronaldo ile anlaştı! Reklam filmlerinde boy gösteren Real Madrid’li yıldıza partner olacak 2 bay, 2 bayan reklam oyuncusu arayan firmamız, cast ajans başvuru üzerinden sizlere projelerde yer alma olanaklarını doğrudan ulaştırmaktadır. Kadromuzun önde gelen yıldızları arasında yer alma ve reklam projelerinde kendinizi göstermek adına hemen bizi tercih edin.

Alanında lider konum elde eden firmamız, erkek mankenlik ajansı başvuru üzerinden yeni yüzleri piyasaya kazandırabilmek adına kendisini geliştirmekten bir an olsun geri kalmamaktadır. bu sayede kendinizi ispatlamak ve önemli bir oyuncu & model adayı olabilmek için altın fırsat kapınıza kadar sunuldu. Siz de hemen reklam ajansı başvuru İstanbul üzerinden casting firmamız ile iletişime geçmekten geri kalmayın!

Author: admin

Share This Post On