İzmir’de ki ajansa katılımınızı gerçekleştirin!

İzmir’de ki ajansa katılımınızı gerçekleştirin!

İzmirdeki ajanslara başvuru yapmak isteyen oyuncu ve model adaylarının tamamı için kapılarımızı açtık! Yeni çekilecek olan dizi, film ve sinema projelerine oyuncu alımını sürdüren ajansımız, tecrübeli ve tecrübesiz adaylardan gelen başvuruların tamamını incelemektedir. Bu sayede kadromuza doğrudan katılım hakları elde etmek ve aynı zamanda sektörün en çok tanınan yüzü olmanız konusunda da yardımcı oluyoruz. Hemen tercihinizi bizlerden yana kullanabilir, bu sayede Türkiye’nin en çok aranan yıldızı olabilirsiniz.

Ajanslara başvuru şartları üzerinden ise herhangi bir limit koymuyor, sizlere sözleşmeli veya sözleşmesiz olarak kadromuzda yer alma imkanları tanıyoruz. Her yıl pek çok oyuncu ve model sunumunu gerçekleştiren ajansımız, bu alanda ise Türkiye’de en çok istihdam kaynakları oluşturan firma konumunda yer almaktadır. bu tip bir çalışma ile kendinizi öne çıkartmak ve sektörün öncüsü konumunda yer alan firmamızın bir parçası olmak fazlası ile söz konusu! İzmirdeki ajanslara başvuru yaparak siz de kadromuza dahil olun.

Yeni meslek edinmenin tam fırsatı!

İzmir bölgesinde yeni oyuncular arayan ve aynı zamanda model olarak markalara da sunumlar yapan firmamızı tercih etmek ister misiniz? alanında önemli bir yer edinmiş olan ajansımız, yapılan bu çalışmalar ile beraber her geçen gün daha üst pozisyonlara çıkmaktadır. Böylesi bir çalışma ile beraber kendinizi ispatlamak ve aynı zamanda ajanslara başvuru şartları incelemesi yaparak kadromuzda yer alma fırsatlarını siz değerli oyuncu / model adayları için sunuyoruz.

Böylelikle dilediğiniz gibi sektör de katılım hakları elde etmek ve aynı zamanda öne çıkan bir oyuncu adayı konumuna ulaşmak oldukça basit! Türkiye genelinde çekilecek projelerde yer alma imkanları tanıyan firmamız, bu sayede üstün hizmet standartlarını sizlere sunabilme konusunda ise ihtişamlı bir çalışma ortamlarını ulaştırmaktadır. Böylelikle İzmirdeki ajanslara başvuru yaparak siz de kadromuza dahil olabilirsiniz. İzmir’de çekilen projelerin yanı sıra her alanda çekilen projelere doğrudan katılım elde etme fırsatları kapınızda!

Author: admin

Share This Post On